BESLENME VE DİYET UZMANI NİLGÜN AYDIN İLE


ONLİNE DİYET PROGRAMI

Nilgün Aydın online diyet

Yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar, evden dışarı çıkma fırsatı bulamayanlar, başka şehirde veya ülkede yaşayıp benden diyet almak isteyenler artık diyet alabilecekler. Hedeflerinize sağlığınızdan taviz vermeden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Diyet programınız; size özel hazırlanacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun yüz yüze görüşmenin samimiyetini de bulacağınız online sistem ile her zaman sizim yanınızda olacağım. Yeter ki sağlıklı beslenerek zayıflamayı isteyin. Zayıflarken sağlıklı beslenmenin kurallarını da öğreneceksiniz. Online diyet oldukça sevilen ve uygulanan başarısı da yüksek olan bir yöntemdir.

Uzaktan zayıflamanızı sağlayabilmek için sizin sağlık durumunuz ve yemek tercihleriniz ile ilgili kısa bir bilgi almak gerekir. Bu sebeple bir form doldurmanız gerekir. Daha sonra bu formu bana yollayacaksınız. Yemeklerinizi birlikte düzenleyeceğiz. Zayıfladığınızı birlikte izleyeceğiz.

Diyetisyen Nilgün Aydın'a soru sor (tıklayınız)

 

Ana Sayfaya dön

Online uzaktan internet üzerinden zayıflamak istiyorsanız aşağıdaki formu bilgisayarınıza indirip doldurunuz ve eposta ile yollayınız
ONLİNE DİYET FORMUNU İNDİR

ONLİNE FORMU DOLDURDUM YOLLAMAK İSTİYORUM

(epostanızın ekine ataşman olarak dosyanızı eklemeyi unutmayınız)